Gangnam 1Min-Cozy Studio-Netflix-Silver409

  • 22 μ²

Το Gangnam 1Min-Cozy Studio-Netflix-Silver409 Σεούλ 22 τ.μ. Βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, μόνο 8 λεπτά με τα πόδια από τον Εκθεσιακό Χώρο Samsung D'Light. Αυτό το διαμέρισμα απέχει 8 χλμ. από σταθμό τρένου Seoul και μόνο 250 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Samho Apt.

Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ντους και πλυντήριο.

Μπορείτε να ετοιμάσετε τα γεύματα της επιλογής σας στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα αυτού του καταλύματος.

Το Μουσείο Τέχνης Leeum Samsung βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ., ενώ 겟미더머니 Get Me The Money απέχει μόνο 7 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Το Gangnam 1Min-Cozy Studio-Netflix-Silver409 βρίσκεται περίπου 10 λεπτά οδικώς από τη Γέφυρα Banpo. Η πλησιέστερη στάση του μετρό είναι Sinnonhyeon που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 350 μέτρων αυτό το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Gangnam 1Min-Cozy Studio-Netflix-Silver409 Σεούλ
Gangnam 1Min-Cozy Studio-Netflix-Dodo Stay With Pets
Τιμή μόνο για κινητά

Gangnam 1Min-Cozy Studio-Netflix-Dodo Stay With Pets

5.0
Αξιοπρεπές 2 σχόλια
320 μ από το κατάλυμα
USD 586 USD 527
ανά νύχτα
Silver Studio 901
Τιμή μόνο για κινητά

Silver Studio 901

403 μ από το κατάλυμα
Apartment In Gangnam
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment In Gangnam

525 μ από το κατάλυμα
USD 109 USD 98
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: από 11:00 έως 12:00
    Αριθμός αδείας6122523788
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Gangnam 1Min-Cozy Studio-Netflix-Silver409;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Gangnam 1Min-Cozy Studio-Netflix-Silver409 περιλαμβάνουν Seolleung & Jeongneung Royal Tomb, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Gangnam 1Min-Cozy Studio-Netflix-Silver409;
      Η τιμή κράτησης στο το Gangnam 1Min-Cozy Studio-Netflix-Silver409 θα είναι 92$.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι το Gangnam 1Min-Cozy Studio-Netflix-Silver409;
      Η έκταση του το Gangnam 1Min-Cozy Studio-Netflix-Silver409 αποτελεί 22 μ².
    • ❓
      Υπάρχει πλυντήριο στο αυτό το διαμέρισμα;
      Ναι, υπάρχει πλυντήριο ρούχων στο αυτό το διαμέρισμα.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Gangnam 1Min-Cozy Studio-Netflix-Silver409 Σεούλ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο